Finansbank 7.500 TL Bayram Kredisi Kampanyası Başlattı

Finansbank öncü firmalardan biri olduğunu müşterilerine sunduğu eksiksiz hizmet ve çalışanlarına gösterdiği özen ile kanıtlamıştır. 

Finansbank yine müşterilerinin ihtiyaçlarını en ön planda tutarak bayramda artan ihtiyaçlara çare olması için Bayram Kredisi kampanyası hazırladı. Müşterileri bayramda sıkıntı çekmesin diye 7.500 liraya kadar kredi veren Finansbank, ödemeyi 3 ay sonra almaya başlıyor. Bunun yanında kredinin faiz oranı ve masrafları düşük.

Finansbank bayram kredisinde en fazla 7.500 lira kredi çekebiliyorsunuz.

Doğrudan ödemeli klasik kredi ve ertelemeli kredi olmak üzere, bu kredide iki farklı ödeme planı bulunmakta. Krediyi çektikten sonra 3 ay sonra ödemeye başlamak isteyen kişilerin ertelemeli krediye başvurmaları gerekiyor.

Finansbank yeni bir özelliğe imza atıyor bu kampanya ile. Eğer sizler güvenilir bir müşteriyseniz ve eğer borcunuza sadıksanız daha az faiz ödemesi yapıyorsunuz. Finansbank skorunuza göre kredi veriyor, yani borcuna sadık bir müşteri iseniz daha az kredi faizi ödüyorsunuz.

Finansbank bayram kredisi almak isteyen kişiler 39,38 liralık bir kredi tahsis ücreti ödemek zorunda. Bunun yanı sıra 185 ile 188 arasında değişen sigorta bedeli de kredinize eklenmesi gerekiyor. 7500 liralık bayram kredisini 36 ay vadede çekmenize izin veren bankaya, faiz oranına da bağlı olmak üzere ayda 270-292 lira arasında ödemeler gerçekleştiriyorsunuz. Ertelemeli kredi çeken müşterilerde bu fiyat aralığı 10-15 lira daha yukarı çıkıyor.

Daha ayrıntılı bilgiyi şubelerden müşteri temsilcilerinden yüzyüze alabilirsiniz.

Kpsscafe.com.tr  

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4267165/finansbank-7500-tl-bayram-kredisi-kampanyasi-baslatti