Karayolları Genel Müdürlüğü Personel Alımı (KPSS'ye girmiş olmak yeterli)

Karayolları Genel Müdürlüğü, yayımladığı ilan duyurusu kapsamında personel alımı yapacağını duyurup ayrıntıları açıklamıştır.

Karayolları Genel Müdürlüğü 2 Ocak 2017 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfasında bir ilan duyurusu yayımlamıştır. Kurum 3 adet eski hükümlü işçi alımı yapacaktır.

Tüm personel alım ilanlarından an ve an haberdar olmak isterseniz, tüm sorularınızı bizlere iletip, fikir alışverişinde bulunmak için Facebook grubumuza ücretsiz üye olunuz. Üyelik için TIKLAYINIZ.  Ayrıca KPSS CAFE haber sitemizi tak,pte kalınız.

Karayolları Genel Müdürlüğü, alım ilanını iki parça halinde yayımlamıştır. Tüm ayrıntıları alttaki linklerden öğrenebilirsiniz.

Karayolları Genel Müdürlüğü alım ilanına başvuracak adaylarda, 18 yaşını tamamlamış olmak, KPSS sınavına girmiş olmak, Türk vatandaşı olmak gibi şartlar aramaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü alım ilanı başvuruları başlamış olup, 11 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

İlan metni için lütfen TIKLAYINIZ. 2. ilan metni için lütfen TIKLAYINIZ. Haberlerimizden anında haberdar olmak için mobil uygulamalarımızı kullanınız. üCRETSİZ MOBİL UYGULAMA YÜKLEMESİ İÇİN TIKLAYINIZ.
Kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4266914/karayollari-genel-mudurlugu-personel-alimi-kpssye-girmis-olmak-yeterli