Doğanşehir SB KPSS ŞARTSIZ Personel Alımı Bitiyor (İlköğretim Mezunu)

Doğanşehir SB KPSS ŞARTSIZ Personel Alımı Bitiyor (İlköğretim Mezunu)

Malatya Doğanşehir Sulama Birliği, bünyesine KPSS ŞARTSIZ İlköğretim Mezunu Personel Alacak. Malatya Doğanşehir Sulama Birliği PERSONEL ALIMINDA SON GÜN! 7 Nisan 2017 tarihinde İŞKUR işbirliği ile başvuruları başlayan alım bugün bitiyor.

Malatya Doğanşehir Sulama Birliği'ne 4 geçici işçi alınacak ve kişiler kurumda 1 ay süre çalışacak. Kuruma geçici tam süreli Su Pompası Operatörü alımı yapılacak. Gerekli tüm açıklamaları, istenen şart ve kriterleri sizler için son kez hazırladık.

GEREKLİ KOŞULLARI / KİMLER BAŞVURU YAPABİLDİ?
Malatya Doğanşehir Sulama Birliği'ne İlköğretim mezuniyeti olan ve daha önce Zirai ve Tarımsal alanlarda enaz 2 yıl çalışmış deneyim sahibi olmak, çalıştığını SSK Hizmet dökümü ile belgelemek. arazide çalışmasına engeli olmamak şartlarına uyan adaylar başvuru yapabiliyor. KPSS ŞARTI YOK.

BAŞVURULAR NEREDEN - NASIL YAPILDI? 
Malatya Doğanşehir Sulama Birliği personel alımı kura ile yapılacak olup, kura seçimi 24.04.2017 tarihinde saat 13:00 - 14:00 arasında yapılacak. BAŞVURULAR İşkur'dan kolayca yapılıyor. Adayların acele etmesi gerekiyor. Daha fazla bilhi için kurum ile veya İŞKUR ile iletişime geçiniz

Alım ilanlarını kolayca takip etmek adına grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4266352/dogansehir-sb-kpss-sartsiz-personel-alimi-bitiyor-ilkogretim-mezunu