Yuvada Kalan 13 Yaşındaki Kıza Cinsel İstismarda Bulunan Şoför Tutuklandı

Yuvada Kalan 13 Yaşındaki Kıza Cinsel İstismarda Bulunan Şoför Tutuklandı

İstanbul'da devlet kurumuna bağlı bir çocuk yuvasında şoför olarak çalışan S.Ç 'nin, 13 yaşındaki İ.P'ye kalorifer dairesinde cinsel istismarda bulunduğu öne sürüldü. Korkunç durum, 13 yaşındaki kız çocuğunun başından geçenleri yuva müdürüne anlatmasıyla ortaya çıktı.

Cinsel istismar iddiasının savcılığa iletilmesinin ardından Çocuk Şube Müdürlüğü'ne ifade verdiği öğenilen İ.P, yurtta baktıkları kediyi aramak için bodrum katına indiğini, ardından gelen yurtta görevli şoför olarak çalışan S.Ç'nin kendisini kolundan tutup sürükleyerek kalorifer dairesine götürdüğünü ve burada cinsel istismarda bulunduğunu öne sürdü.

13 Yaşındaki İ.P, S.Ç'nin daha önce de kendisine tuvalette tecavüz ettiğini fakat korktuğu için kimseye söyleyemediğini ifadesinde belirtti. Habertürk gazetesinde yer alan habere göre, savcının talimatıyla Çocuk Şube Müdürlüğü, ekipleri güvenlik kamerası kayıtlarını toplarken, Adli Tıp Kurumuna götürülen çocuk muayeneden geçirildi. 13 Yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen S.Ç tutuklanarak cezaevine götürüldü.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Kamu bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4266298/yuvada-kalan-13-yasindaki-kiza-cinsel-istismarda-bulunan-sofor-tutuklandi