Kamuya Mülakatlı ve Mülakatsız En Az Lise Mezunu 280 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak!

Kamuya Mülakatlı ve Mülakatsız En Az Lise Mezunu 280 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak!

Kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan sözleşmeli personel alımları konusunda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi sürdürüyoruz. Tarım ve Kalkınmayı Destekleme Kurumundan yapılan açıklamada Denetçi, Uzman, Mütercim ve Destek personeli alımı için 200 Kişilik kontenjan belirlendiğini bu alımlar için başvuruların 5 Ağustos'ta başlayacağını bildirmişti.

Söz konusu ilana başvuru işlemleri kurumun resmi sitesinden (tkdk.gov.tr) yapılacak. başvuru süreciyle ilgili tüm verilere ulaşmak ve başvuru şartlarını incelemek için lütfen TIKLAYINIZ TKDK'nın alımının yanı sıra Akdeniz Üniversitesi'de sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Akdeniz Üniveritesi'nden yapılan bilgilendirmede Sağlık Meslek Lisesi ve Hemşirelik Fakültesi'nden mezun 75 sözleşmeli hemşire alımı yapılacağı belirtildi. Başvuruda bulunacak adayların 2016 KPSS'ye girmiş olması gerekiyor. Başvuru süreci ve diğer detaylar için TIKLAYINIZ Bozok Üniversitesi'de sözleşmeli hemşire alımı yapacak. Bozok Üniversitesi sözleşmeli hemşire alımı için başvuruda bulunacak adayların www.bozok.edu.tr adresinden gerekli bilgilere erişebileceği belirtildi.

TÜM PERSONEL ALIMLARI CEP TELEFONUMA GELSİN DİYORSANIZ TIKLAYINIZ

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Sözleşmeli Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4266115/kamuya-mulakatli-ve-mulakatsiz-en-az-lise-mezunu-280-sozlesmeli-personel-alimi-yapilacak