2016 LYS Kimya Sınavı Soru, Cevap ve Yorumları (LYS Kimya Kolay mıydı, Zor muydu ?)

LYS-2 sınavındaki Kimya sınav soruları cevapları ve yorumları haberimizde mevcut. Sizce 2016 LYS Kimya sınavı kolay mıydı zor muydu? 

2016 LYS Kimya sınavı sonlandı. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM)'ce 25 Haziran 2016 Cumartesi günü saat 10.00'da düzenlenen LYS Kimya sınavı 12.15'te sonlandı.

LYS Kimya Sınava katılan adaylar sınavın bilgiye dayaklı ve kendilerini zorladığını belirttiler. Peki size göre 2016 LYS Kimya sınavı kolay mıydı yoksa zor muydu?

Tüm Türkiye genelinde yapılan Lisans Yerleştirme Sınavı Fen Bilimlerinin parçası olan Kimya sınavına ait yorumlarınızı alt tarfata yorum ksımına yapabilirsiniz. Sınav sizce zor muydu? kolay mıydı? ÖSYM tarafından soruları ve cevapları yayınladığı an eş zamanlı olarak kpsscafe.com.tr'de de bulabilirsiniz.

2016 LYS Kimya Soruları ve Cevapları (Link Aktif Değil)

Sınavda adaylara Kimya testi için 30 soru soruldu ve bunun için adaylara 45 dakika süre tutuldu. Birçok aday şimdi 2016 LYS Kimya sınavının kolay mı zor mu olduğunu kendi aralarında tartışıyorlar.

2016 LYS Kimya'da Hatalı soru var mıydı? Hangi sorularda zorlandınız, hangi sorular çok kolaydı? Sınav süresi sorular için yeterli oldu mu yoksa süreniz yetmedi mi?

YORUMLARINIZI ALT TARAFTAKİ YORUM KISMINA BEKLİYORUZ. 

Sizlerde LYS-2 Kimya testi hakkındaki yorumlarınızı bizlerle paylaşabilir ve 2016 LYS Kimya sınav soruları hakkında yorum yaparak diğer sınava giren arkadaşlarınızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4265621/2016-lys-kimya-sinavi-soru-cevap-ve-yorumlari-lys-kimya-kolay-miydi-zor-muydu