İşkur'dan 81 İl İçin Personel Alımı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber 81 ilde farklı firma ve farklı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımları yapılıyor. İşte il il personel alımı tam listesi ve tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz.
 

İşsiz vatandaşlara iş imkanı sağlanması ve istihdama destek kapsamında yayımlanan ilanlarla beraber özel sektörde farklı firmalara ve birimlere çok sayıda personel alımları yapılıyor.

81 il genelinde yayımlanan ilanlarla beraber hemen her kadroda görevlendirmek üzere personel alımları yapılıyor.

KADRO SAYISI HER GÜN DEĞİŞİYOR

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden bildirilen ilanlarda ise kadro sayısı her gün değişmektedir ve bu kapsamda personel alım ilanları sürekli güncellenerek başvurular kabul edilmektedir.

EN AZ ASGARİ ÜCRET

İŞKUR üzerinde yayımlanan 81 il personel alımlarında ise en az asgari ücret verilerek personel alımları yapılmaktadır. Sigorta+ yemek+ yol v.b şartlar ise personel alım ilanı yayımlayan birimlerin taleplerine göre "karşılanır/karşılanmaz" değişim göstermektedir.

Bu yüzden başvuru yapacağınız kadroların detaylarını iyice inceleyerek veya iletişim numarası verilen birimleri arayarak "personel alımı ve alım sonrası süreç" hakkında bilgi edinebilirsiniz.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

"https://www.iskur.gov.tr/" web adresine girdiğinizde  Açık iş sayısı yazan kısımda (şuan 55,317) hemen başvur ibaresi yer almaktadır. Bu ibareye tıklayarak tüm kadroların tam listesini görebilirsiniz.

Dilerseniz (az veya çok personel alımı ya da alfabetik sıraya göre) hizalayıp istediğiniz gibi inceleme yapabilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR | ANKARA

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4265503/iskurdan-81-il-icin-personel-alimi