PTT Sözleşmeli Personel Alımı Başvurularında Son Günler

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

PTT A.Ş. Genel Müdürlüğü ve Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yapılan personel alım duyurusuna göre PTT  Gişe ve Büro Görevlisi ile Dağıtıcı pozisyonuna alım yapılacak. Söz konusu alımlar için başvuruda bulunacak adayların Genel Şartları yerine getirmesinin yanı sıra , pozisyonlar için belirlenen özel niteliklere ( Eğitim Durumu Vb.) de sahip olması gerekiyor.

KPSS ŞARTI VAR MI?

Gişe ve Büro Görevlisi için başvuruda bulunacak adayların KPSS'den en az 70 puan almış olması, Dağıtıcı pozisyonu için başvuruda bulunacak adayların KPSS'den en az 60 puan almış olması şartlarını da yerine getirmesi gerekiyor.. PTT Sözleşmeli personel alımı için adaylar 18 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru işlemlerini ik.ptt.gov.tr adresinden gerçekleştirebilecekler.

DETAYLI BİLGİLENDİRME

Detaylı bilgilendirmeye sayfanın altında bulunan duyuru linkine tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz. PTT Sözleşmeli personel alım duyurusu için lütfen TIKLAYINIZ.Kamu personeli alımı haberleri, PTT  haberleri, Son dakika haberleri, gündemden gelişmeler ve daha da fazlasını yakından takip etmek için kpss cafe mobil uygulamasını indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Sözleşmeli Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4265488/ptt-sozlesmeli-personel-alimi-basvurularinda-son-gunler