FETÖ Okulunda Skandal: Sana Kek Vereceğim Diyerek 9 Yaşındaki Kızı Çağırıp...

FETÖ okullarında bir skandal daha yaşandı.

Edinilen son dakika bilgilerine göre Romanya'nın başkenti Bükreş'te, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) ait bir okulda çalışan beden öğretmeni, 9 yaşındaki bir kız öğrenciyi taciz ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı.

Rumen basınınından alınan son dakika bilgilerine göre, 40 yaşında olduğu öğrenilen beden eğitimi öğretmeni, kız öğrencinin velisinin şikayet etmesi üzerine önceki gün gözaltına alındı.

Veli, basın mensuplarına konu ile ilgili yaptığı açıklamada, olayın geçtiğimiz hafta yaşandığı, kendisinin de durumu dün öğrenmesine üzerine hemen polisi aradığını belirtti.

Veli, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Beden eğitimi dersi bitiminde öğretmen, 'sana kek vereceğim' diyerek kızımı bir odaya çekti. Sonra kızıma cinsel tacizde bulunarak pantolonunu indirdi."

Durumu, kızının, söz konusu öğretmenle karşılaşmamak için diğer öğrencilerin arkasına saklanması üzerine okul yönetimine haber veren çocuklar sayesinde öğrenen anne, okul yönetimiyle görüşmesinin ardından polisi arayarak şikayette bulundu ve olay bu şekilde ortaya çıktı.

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4265420/feto-okulunda-skandal-sana-kek-verecegim-diyerek-9-yasindaki-kizi-cagirip