EGM'den Duyuru Geldi! Başvuru Yapamayanlar Dikkat! KPSS'siz 2 Bin Kişi Alınacak

EGM'den Duyuru Geldi! Başvuru Yapamayanlar Dikkat! KPSS'siz 2 Bin Kişi Alınacak

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımlarında başvuru süresinin uzatıldığını duyurdu. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün resmi sitesinden yapılan duyuruda 39 ilçede görevlendirilecek 2 bin bekçi alımı için başvuru süresinin 24 Kasım 2017 tarihine kadar uzatıldığı belirtilirken, ikamet şartı ve diğer şartlarda bir değişikliğe gidilmediği bildirildi.

Emniyetten yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı ; "Bu kapsamda İçişleri Bakanlığımızca, 39 ilçemizde görevlendirilmek üzere daha önce tahsis edilen 700 kişilik çarşı ve mahalle bekçisi kadrosu haricinde 2 bin kişilik çarşı ve mahalle bekçisi kadrosu daha tahsis edilmiştir. Adaylarda, en az lise veya dengi okul mezunu olmak, başvuru yaptığı ilde 1 yıldır ikamet ediyor olmak, askerlik görevini yapmış olmak, 30 yaşından gün almamış olmak, 6 aydan fazla hapis cezasından hükümlü bulunmamak şartları aranacak." 

Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapan tüm iller ve başvuru şartlarına erişim için lütfen TIKLAYINIZ.

Kamuya personel alımları, gündemdeki son dakika gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha fazlasını yakından takip etmek için kpss cafe mobil uygulamasını cep telefonunuza ücretsiz indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4265415/egmden-duyuru-geldi-basvuru-yapamayanlar-dikkat-kpsssiz-2-bin-kisi-alinacak