MHP Lideri Bahçeliden KHK İhraçları Hakkında Açıklama

Kamu kurum ve kuruluşlarından KHK ile ihraçlara yönelik bir açıklamada bulunan MHP lideri Devlet Bahçeli, KHK ihraçları hakkında " (KHK'larla ihraçlar) Muhalif kavramının içeriğinde çok net bilgi görülmüyor. Muhalif dediğiniz unsurlar belki de FETÖ'nün beyin takımlarından olabiliyor. Bunu görebilmek açısından bazı uygulamalar her devlet tarafından yapılır. O bakımından uygulamaların sonucunu görebilmek için adalet mekanizmasının kısa sürede harekete geçip, orada sorgulanmanın başlaması lazım. Üniversite çok önemli bir kurum ama üyelerinin hepsinin masum olduğunu da söylemek çok yanlış olur. Eski bir öğretim üyesi olarak söylüyorum. " ifadelerinde bulundu.

Her devlet tarafından yapılır

Yürütülen uygulamaların her devlet tarafından yapılan uygulamalar olduğunu ifade eden Devlet Bahçeli, uygulamaların sonucunda ne olacağını görmenin Adaletin sistematik olarak ve doğru çalışması gerektiğini vurguladı... Ayrıca üniversitelerdeki öğretim üyelerinin hepsinin masum olduğunu söylemenin zor olduğunu, eskiden öğretim üyesi olarak görev yapmış biri olarak söylediğini dile getirdi...

Gündeme dair tüm gelişmelerden haberdar olmak isterseniz KPSS CAFE mobil uygulamamızı ücretsiz olarak indirebilir, Android ve iOS cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

İndirmek için > TIKLAYINIZ

kpsscafe.com.tr | KONYA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4265325/mhp-lideri-bahceliden-khk-ihraclari-hakkinda-aciklama