Yapı Kredi Bankası Satış Temsilcisi Alımı Başvuruları Sona Yaklaştı!

Yapı Kredi Satış Temsilcisi Alımı Başvuruları Sona Yaklaştı!     

Yapı Kredi Bankası'nca geçtiğimiz ay yayımlanan personel alım ilanı duyurusu dahilinde kuruma alınacak olan personel adaylarının başvurularında son günlerin içine girmiş bulunuyoruz.

Yapı Kredi Bankası'nın bir ay boyunca devam eden başvuruları 30 Nisan 2017 tarihinde sona erecek. Alımlar Adana , Ankara , Antalya , Bursa , İzmir , Samsun , İstanbul Avrupa Yakası , İstanbul Anadolu Yakası'ndaki adaylardan yapılacak. Yapı Kredi Bankası'nın bu alım ilanı ile kuruma katılan adaylar “Perakende Direkt Satış Ekiplerinde” çalışacak ve banka tarafından istihdam edilecek.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİYOR?
Yapı Kredi Bankası ilgili ilanına yalnızca Üniversite / MYO mezunu veya devam zorunluluğu bulunmayan bir lisans bölümünde son sınıf öğrencisi olan, Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden, Seyahat engeli bulunmayan ve satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, zaman yönetiminde başarlı olan, Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen, dinamik, aktif ve hızlı, Dış görünümüne özen gösteren, Henüz 28 yaşından gün almamış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan adayların başvuru yapmasını istiyor.

BAŞVURU AYRINTILARI VE İLAN METNİ
Yapı Kredi Bankası'nın satış temsilcisi alımları ilanına başvurular online kariyer sitesinden kolayca yapılmakta. Başvurular için son gün 30 Nisan 2017! Daha fazla bilgi için alttaki linki taracıyınıza aktarınız.

İLAN METNİ ---> http://www.yenibiris.com/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s/direkt-satis-temsilcisi-is-ilani/504745

Yapılan tüm personel, memur ve işçi alımlarına dair bilgilendirmelere KPSSCAFE'den erişim sağlayabilirsiniz. 
En kolay ve ücretsiz erişim imkanlarımız-->>  Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Bankacılık bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4265142/yapi-kredi-bankasi-satis-temsilcisi-alimi-basvurulari-sona-yaklasti