DöşemeAltı SYDV Büro Personeli Alacak Başvurular Başladı (KPSS ŞARTI YOK)

DöşemeAltı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan açıklama kapsamında kuruma büro personeli alınacak. Alınacak olan personel Antalya'da çalıştırılacak.

GEREKLİ ŞARTLAR;
DöşemeAltı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanına başvurmak isteyen adaylarda bazı şartların olması gerekiyor. ŞARTLAR; 1. Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmet ya da Gerontoloji lisans bölümü mezunu olmak. 2. İyi derecede özellikle kadın ve çocuk danışanlara yönelik olarak 'Görüşme Teknikleri' bilgisine sahip olmak ve bunu belgelendirmek. 3. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden veya akıl hastalığı bulunmamak. 4. Temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve bunun eğitimini aldığını belgeleyebilmek. 5. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 6. Antalya ili merkez ilçeleri (DÖŞEMEALTI, KEPEZ, MURATPAŞA, KONYAALTI VE AKSU) sınırları içerisinde en az 1 (BİR) yıldır ikamet ediyor olmak. 7. Saha çalışmasına katılmasını engelleyecek bir durumunun olmaması. olarak sıralanıyor.

BAŞVURULAR
DöşemeAltı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na bir adet büro personeli alınacak. Başvurular başladı. Başvurular bir hafta devam edecek ve 8 şubat 2017 tarihine kadar sürecek. BAŞVURULAR İŞKUR resmi web sayfasından ve il müdürlüklerinden kolaylıkla yapılabilecek. DöşemeAltı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na alınan personel belirsiz süreli olarak çalıştırılacak.

DöşemeAltı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanına başvuru yapmak için ve ilan metnine erişim sağlamak için İŞKUR ile iletişime geçiniz.

Tüm personel alım ilanlarımızdan ayrıntılı olarak haberdar olmak isterseniz grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız 

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4264921/dosemealti-sydv-buro-personeli-alacak-basvurular-basladi-kpss-sarti-yok