KMYO'dan Teknik Destek Personeli Olmak İsteyenlere Büyük Fırsat ( İş Garantili Eğitim)

KMYO'dan Teknik Destek Personeli Olmak İsteyenlere Büyük Fırsat

Kapadokya Meslek Yüksekokulu çok sayıda adaya İş Garantili Teknik Destek Personeli Eğitimi verecek. Başvurular 21 Şubat 2017 tarihinde başladı. Son Başvuru tarihi ise 2 Mart 2017 olarak adaylara açıklandı.

Kapadokya Meslek Yüksekokulu, bünyesinde başlatacak olduğu İş Garantili Teknik Destek Personeli Eğitimi hakkındaki tüm açıklamaları adayların erişimine sundu.

KMYO eğitimine katılan adaylar  "Teknik Destek Personeli" pozisyonunda destek verebilecek yetkinlik düzeyine gelecek şekilde 6 ay süreyle eğitim alacak, ardından programı tamamlayan kursiyerlerin en az %50'si "THY Teknik A.Ş.” başarı kriterleri doğrultusunda değerlendirilip, uygun görülenler istihdam edilecek.

Kurumun eğitime katılım göstermek isteyen adaylardan beklediği bazı şartlar bulunuyor. Bu şartları bünyesinde barındırmayan adayların eğitime yaptığı başvuru reddedilecek. Şartlara uyan adayların ise 2 Mart 2017'ye kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerekiyor.

GEREKLİ ŞARTLAR NELERDİR?
Kapadokya Meslek Yüksekokulu eğitimine katılmak isteyen adayların T.C. Vatandaşı olmak, Başvuru sırasında 30 yaşından büyük olmamak, Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Teorik eğitimler süresince eğitim yapılacağı şehirde ve pratik eğitimlerde İstanbul'da ikameti ve kursa kesintisiz devamı kabul etmek, Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak Birden fazla işi üstlenebilecek, pratik ve sonuç odaklı, Öğrenmeye ve çalışmaya hevesli, Takım çalışmasına yatkın, İngilizce olarak kendini yazılı ve sözlü ifade edebilme yeterliliğine sahip, Havacılık Okulları'nın (İlgili MYO'lar ve Anadolu Teknik Liseleri); Uçak Bakım Gövde Motor, Uçak Bakım Elektrik/Elektroniği, Uçak Teknolojisi bölümleri ile MYO veya Teknik Eğitim Fakülteleri'nin; Mekatronik, Makine / Motor / Makine Resim ve Konstrüksiyon / Talaşlı Üretim, Tarım Makineleri, Otomotiv / Otomotiv Teknolojisi, Gemi İnşaatı / Gemi Makineleri, Endüstriyel Otomasyon - Elektronik / Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma / Gaz ve Tesisatı Teknolojisi / Tesisat, Metal / Döküm / Kalıpçılık, Kaynak Teknolojisi / Tahribatsız Muayene, Lastik Teknolojisi, Mobilya Dekorasyon, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi / Biyomedikal Teknolojisi / Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Teknik Eğitim, Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun olmak şartlarını bünyelerinde barındırması şart.

ÖNEMLİ TARİHLER ADAYLARA AÇIKLANDI
Kapadokya Meslek Yüksekokulu eğitimi hakkındaki kritik tarihler bu şekilde;
İlana son başvuru tarihi 02 Mart 2017 Perşembe, Aday görüşme/kayıt kontrolü saatlerinin ilanı 03 Mart 2017 Cuma, Görüşme-Kayıt/Yazılı sınav tarihi 04 Mart 2017 Cumartesi, Mülakat listesinin ilanı 10 Mart 2017 Cuma, Mülakat tarihleri 13 Mart 2017 – 31 Mart 2017, Mülakat sonuçlarının ilanı 12 Nisan 2017 Çarşamba, Kursun başlangıç tarihi 17 Nisan 2017 Pazartesi olarak kamuoyuna açıklandı.

grubumuza katılmak için --->tıklayınız ios uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android uygulamamızı ücretsiz yüklemek için---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4263927/kmyodan-teknik-destek-personeli-olmak-isteyenlere-buyuk-firsat-is-garantili-egitim