Emniyete En Az İlkokul Mezunu Personel Alınacak (Garson, Büro İşçisi, Bulaşıkçı, Temizlik Görevlisi)

Emniyete En Az İlkokul Mezunu Personel Alınacak (Garson, Büro İşçisi, Bulaşıkçı, Temizlik Görevlisi)

Manisa Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği'nin kadrolu işçi alımı için başvuru sürecinde sona gelindi. Manisa İŞKUR il Müdürlüğünce yayımlanan ilanda Garson, Temizlik Görevlisi, Büro İşçisi, Bulaşıkçı gibi pozisyonlarda alım yapılacağı alımlar için başvuruların ülke genelinde kabul edileceği belirtildi.

İŞKUR resmi sitesinden de yayımlanan ilanda bulaşıkçı pozisyonu için 2, Aşçı yardımcısı pozisyonu için 3, Temizlik Görevlisi pozisyonu için 5, Garson pozisyonu için 9, Büro İşçisi pozisyonu için 1 kontenjan ayrıldı belirtildi. Başvuru işlemleri ve detaylı bilgi İSKUR resmi sitesinden (www.iskur.gov.tr) ya da İŞKUR il ilçe şubelerinden öğrenilebilir.

HAFTANIN DİKKAT ÇEKENİ (POMEM MÜLAKAT SORULARI)

POMEM'DE ADAYLARA HANGİ SORULAR SORULUYOR? CEVAPLAR İÇİN TIKLAYIN

Kamuya Personel Alımları, gündemdeki son dakika gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha fazlasını yakından takip etmek için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ, DAHA FAZLA ARKADAŞ

Memur alımlarıyla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz, diğer memur adaylarıyla sohbet edip, bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz facebook grubumuza aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz

Facebook grubuna katılım  için TIKLAYIN.

TÜM PERSONEL ALIM İLANLARINA ERİŞ

DPB , Resmi Gazete ve Kurumların internet sitelerinde bugün ve daha önce yayımlanan tüm memur alım ilanlarına ve özel sektör personel alımı duyurularına göz atmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

YENİ MEMUR ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

Twitter'daki personel atama haberlerini takip etmek, buradaki kampanyalara katılmak, memur adaylarıyla birlik olarak sesinizi duyurmak istiyorsanız Türkiye'nin lider memur adayı sitesi kpsscafe'nin twitter sayfasını beğenin ve gündemi yakından takip edin. Katılım için TIKLAYIN.

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4263798/emniyete-en-az-ilkokul-mezunu-personel-alinacak-garson-buro-iscisi-bulasikci-temizlik-gorevlisi