Askeriyede Sivil Memur Olmak İsteyenler Dikkat! Başvurular Sona Eriyor!

Askeriyede Sivil Memur Olmak İsteyenler Dikkat! Başvurular Sona Eriyor!

Milli Savunma Bakanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarına sivil memur alımı için online başvuru işlemleri yarından itibaren sona eriyor.

KPSS 2'inci yerleştirmede umduğu kadar kadro bulamayan adayların büyük ilgi gösterdiği sivil memur alımı başvuruları için son güne giriliyor. Milli Savunma Bakanlığı ve Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfalarından Aralık ayı sonunda yayımlanan personel alım duyurusu için başvuru sürecinde son güne giriliyor.

Adaylar başvuru işlemlerini www.msb.gov.tr adresinden online olarak gerçekleştirebiliyor. MSB ve Kuvvet Komutanlıklarına memur alımı için online başvuru işlemleri 30 aralık'ta başlamıştı ve kısa sürede çok büyük ilgi görmüştü. Öyle ki personel alımı için online başvuru sürecinin başlamasıyla MSB internet sitesinde yoğunluktan dolayı aksamalar meydana gelmişti.

Çeşitli pozisyonlar için ilan edilen sivil memur alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar yarına kadar online başvuru işlemini gerçekleştirmek zorundalar. Başvurusu kabul edilen adayların listesi 16 Şubat 2017 tarihinde MSB resmi internet sitesinde yayımlanacak. Personel alımına ilişkin tüm detayları barındıran duyuruya göz atmak için lütfen TIKLAYINIZ.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4263585/askeriyede-sivil-memur-olmak-isteyenler-dikkat-basvurular-sona-eriyor