Osmancık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na Yüksek Maaşlı Personel Alınıyor (KPSS 60 PUAN)

Osmancık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan açıklama kapsamında kuruma SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ alınacak. Alınacak olan personel Çorum'da çalıştırılacak.

KPSS'den 60 puan almış olmayı gerektiren SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ alım ilanı kapsamında sadece erkek adaylar değerlendirmeye alınacak.

GEREKLİ ŞARTLAR;
Osmancık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ olarak alınacak olan kişilerde ve başvuru yapan adaylarda 1-Windows ve Microsoft Office uygulamaları kullanabilir olmak 2-Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Sosyoloji, Psikoloji ve Sosyal Hizmet Bölümlerinin birinden mezun olmak ve 2016 yılı KPSS P3 Puan türünden en az 60 puan almış olmak 3-B Sınıf Ehliyete Sahip Olmak 4-İlan Tarihi İtibariyle İkametgah yerinin Çorum İl Sınırları içerisinde olması 5-İşe girişini engelleyecek durumda Adli Sicil Kaydının Bulunmaması 6-Askerlikle İlişiği Bulunmamak şartları aranıyor. Adayların erkek olması şart.

BAŞVURULAR
Çorum Osmancık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na bir adet büro personeli alınacak. Başvurular başladı. Başvurular bir hafta devam edecek ve 10 şubat 2017 tarihine kadar sürecek. Osmancık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na alınan 1 adet SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ belirsiz süreli olarak çalıştırılacak.

Çorum Osmancık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanına başvuru yapmak için ve ilan metnine erişim sağlamak için Aile Bakanlığı resmi web sayfasına erişim sğalayabilirsiniz. ilan metninin tamamı için lütfen TIKLAYINIZ.

Tüm personel alım ilanlarımızdan ayrıntılı olarak haberdar olmak isterseniz grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız 

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4263228/osmancik-sosyal-yardimlasma-ve-dayanisma-vakfina-yuksek-maasli-personel-aliniyor-kpss-60-puan