Flaş: KPSS 2016/2 Tercih Robotu Adayların Kullanımına Açıldı!

Milyonlarca aday tarafından merakla beklenen, KPSS 2016/2 tercihleri kapsamında kullanılacak olan tercih robotu, adayların kullanımına açıldı. Robot yardımıyla adaylar, tercih süresince en doğru ve kesin bilgileri edinebilecek, yapacakları tercihlere yönelik doğru kararlar alma fırsatı bulacaklar.

Tercih robotunun açıklanmasıyla birlikte adaylar için son derece kafa karışıklığıyla dolu bir dönemde geride kalmış oldu. Puanlar nedeniyle atanamayacağını düşünen adaylar, kamuya alımların yapılacağı ancak kısıtlı sayıda yapılacağı açıklamaları nedeniyle ümidini kaybeden adaylarda, en azından kolaylıkla tercih yapmak için gerekli yardımı bulmuş olacaklar.

Tercih işlemleri için adaylar ilgili bölümlerini seçebilecekler, buradan tercih işlemleri için kadrolara ve yapabilecekleri tercihlere erişim sağlayabilecekler.

Tercih robotuna nasıl ulaşılır?

KPSS 2016/2 tercih robotuna ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alacak bağlantı aracılığıyla, erişim sağlayabileceklerdir. Yer alacak olan bağlantı e-devlet platformunun web adresi olacaktır. Adayların herhangi bir problem yaşamamaları adına, güvenmedikleri sitelerden paylaşılan linklere itibar etmemelerini öneriyor, tercih sürecine girdiğimiz şu günlerde, her türlü sahtekarlığa karşı dikkatli olmalarını öneriyoruz.

KPSS ile Memur alımları hakkında yardımlaşma facebook grubuna katılmak için TIKLAYINIZ


KPSS 2016/2 Tercih robotuna ulaşmak için buraya TIKLAYINIZ.

kpsscafe.com.tr | ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4263052/flas-kpss-20162-tercih-robotu-adaylarin-kullanimina-acildi