24 BİN Personel Alımında Süreç İşliyor (Alıma İlgi Büyük)

Milli Savunma Bakanlığı 24 BİN Personel Alımında Süreç İşliyor 

Milli Savunma Bakanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na 11000 adet sözleşmeli uzman erbaş, 13000 sözleşmeli erbaş katmayı hedefliyor. İlana ilgi ve başvurular oldukça yüksek!

Milli Savunma Bakanlığı'nın Mart ayında ilan ettiği 24.000 askeri personel alımında süreç tüm hızı ile devam ediyor.

Milli Savunma Bakanlığı MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı 11.000 + 13.000 personel alımında başvurular yapılıyor. Adaylar ilan metinlerini inceledikten sonra MSB resmi web sayfasından online olarak kolayca başvuru yapabiliyor.

Milli Savunma Bakanlığı 24 bin askeri personel alım ilanı başvuruları 03 Mart 2017 tarihinde start aldı. MSB resmi web sayfası olan http://www.msb.gov.tr genel ağ adresinden kolayca yapılan başvurular öncesinde adayların ilan metinleri ayrıntılı olarak incelemesi şart.

GEREKLİ ŞARTLAR VE ALIM KILAVUZLARI 

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI 24 BİN ASKERİ PERSONEL ALIMINDA 2 adet alım kılavuzu yayımlandı. Kılavuzlarda adayların merak edeceği ve bilmesi gereken tüm ayrıntılar kamuoyunun bilgisine sunuldu. Başvuru yapmak isteyenlerin tüm sorularının cevabı bu kılavuzlarda! 

Kurum, adaylarda alım pozisyonuna göre çok sayıda şart ve nitelik görmek istiyor. Bahsi geçen ve adaylardan istenen nitelik ve şartların tamamını görebilmek için lütfen TIKLAYINIZ. 

BAŞVURULAR 1 ARALIK 2017 tarihine kadar MSB resmi web sitesinden online bir şekilde yapılabilecek. Daha fazla bilgi almak ve alım kılavuzlarını görebilmek için lütfen alttaki linklere erişim sağlayınız.

MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı 11000 sözleşmeli uzman erbaş alım kılavuzu için TIKLAYINIZ.MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı 13000 sözleşmeli erbaş alım kılavuzu için TIKLAYINIZ.

Grubumuza katılmak için --->tıklayınız ios uygulamamızı yüklemek için ----> tıklayınız  android uygulamamızı cep telefonunuza ücretsiz olarak kolayca yüklemek için---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Askeri bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4262876/24-bin-personel-aliminda-surec-isliyor-alima-ilgi-buyuk