Gazi Üniversitesi 2015 Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Gazi Üniversitesi sözleşmeli pozisyonda alım yapmaya devam ediyor. Şimdi de 3 kişilik bir alım yapacak Gazi Üniversitesi için, belirtilen şartlar açıklanmıştır.

 Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015
Gazi Üniversitesi Ankara ilinde alım yapacak olup alacağı kişilerin sözleşmeli olmasına da ayrıca dikkat edecektir. Toplamda 3 kişilik bir alım yapmayı planlayan Gazi Üniversitesi alacağı personel ile ilgili de birçok bilgi paylaşımında bulunmuştur.

ALINACAK PERSONEL

- Sağlık Teknikeri: 3 Kişi.
Belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmesi feshedilecektir. Bu sebepten dolayı adayların aşağıda yer alan şartları eksiksiz yerine getirmesi gerekmektedir.

ŞARTLAR

- Türk vatandaşı olmak, - Kamu haklarından mahrum olmamak, - 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak, - Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olmak aranan ilk şartlar arasındadır. 

BAŞVURU VE SINAV

Adayların başvurularını ilanın yayımlanmaya başladığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde ( 05 – 19 Ağustos 2015 ) İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte Teknikokullar/BEŞEVLER-ANKARA adresinde bulunan Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

GEREKLİ BELGELER

- 2014 KPSS sonuç belgesi, - Başvuru formu, - Diploma aranan belgeler arasındadır.
Daha fazla bilgi almak içinse kılavuzu inceleyebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İlanın tam metni için tıklayın.

kaynak: iş bilgisi

- KPSS Cafe, Akademik bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4262599/gazi-universitesi-2015-sozlesmeli-personel-alim-ilani