Yozgat polisi 50 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı yaptı

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş ve Güvenlik Hizmetlerini Destekleme Derneği'nin işbirliği ile ilde 50 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı yaptı.İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi. "Emniyet müdürlüğü olarak, ilimizde toplumsal...
Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş ve Güvenlik Hizmetlerini Destekleme Derneği'nin işbirliği ile ilde 50 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı yaptı.

İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi. "Emniyet müdürlüğü olarak, ilimizde toplumsal huzura ve barışa, polis-halkla ilişkilerin gelişmesine, polise olan desteğe katkı sağlamak, maddi durumu iyi olan ile olmayanı birbirine yakınlaştırmak, halkın polise olan sevgisini ve güveni artırmak için milli, manevi, yardımlaşma ve paylaşma duygularının arttığı Ramazan ayında il merkezimizde bulanan ve maddi durumu yerinde olmayan ihtiyaç sahibi ailelere yönelik gıda yardımları yapılmıştır. Bu çerçevede Emniyet Müdürlüğümüz ve Asayiş ve Güvenlik Hizmetlerini Destekleme Derneğinin işbirliği ile toplanan 50 den fazla Ramazan yardım paketi ihtiyaç sahibi ailelere, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Personeli tarafından ulaştırılmıştır."

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4262245/yozgat-polisi-50-ihtiyac-sahibi-aileye-gida-yardimi-yapti