2016/1 Merkezi Atama Tercihleri Ne Zaman Sona Erecek ?

2016/1 Merkezi Atama tercih başvuruları hangi tarihte sona erecek ? Tercih sonuçları ne zaman açıklanacak ? Tüm detaylar ve daha fazlası haberimizde... 

Bilindiği gibi Devlet Personel Başkanlığı tarafından 2016/1 Merkezi Atama tercih robotu yayımlandı. Yayımlanan tercih robotunda merkezi atama ile personel alımı yapacak kurumların listesi yayımlanmıştır. 

Yayımlanan tercih robotu ile hangi kurumların merkezi atama ile personel alımı yapacağından ziyade alım yapacak kurumların kaç personel alacağı alınacak bu personellerin taşra yada merkez teşkilatında çalıştıracağı eğitim bilgileri ve alım yapılacak personellerin pozisyonları belirlenmiştir. 

2016/1 Merkezi Atama Tercih Robotu İçin Tıklayınız. 

Tercihler Ne Zaman Sona Erecek ? 

Bilindiği gibi 2016/1 Merkezi Atama tercih işlemleri 22 Haziran 2016 tarihinde başladı. Ayrıca halen tercih işlemlerini gerçekleştirmemiş olan adayların en geç 1 Temmuz 2016 tarihine kadar tercih işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Kamu haberleri, gündem haberleri, son dakika haberleri, KPSS haberleri ve daha fazlası kpsscafe.com.tr adresinde. Kpsscafe.com.tr'nin android uygulamasını cep telefonunuza indirerek gelişmelerden ve çok daha fazlasından her yerde haberdar olabilme fırsatına sahipsiniz. 

Kpsscafe.com.tr / ANKARA

- KPSS Cafe, Kamu bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4262165/20161-merkezi-atama-tercihleri-ne-zaman-sona-erecek