Fahrettin Yokuş "Memnun-Sen'ciler Sizdeki Göbek Bağıdır Göbek"

Fahrettin Yokuş "Memnun-Sen'ciler Sizdeki Göbek Bağıdır Göbek" 

Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Memur-Sen 'i 'memnun-sen'  olarak andı ve sert bir dille eleştirdi.

Fahrettin Yokuş, sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden Memur-Sen'in icraatlarına yönelik :"14 Yıldır İktidar Politikalarından herhangi birini eleştirdiğine şahit olan var mı? Var diyenin aklından zoru var demektir .Bu MALUM SEN'ciler Başbakanı davet ettikleri bir programlarında Başbakan : "Memur Güvencesi Kaldırılmalı "dediğinde ayakta alkışlamışlardı .! Cumhurbaşkanı :' Referandum sonrası memur güvencesi ve performans sistemini meclise getireceklerini Açıkladı.Sözde yetkili Memnun-Sen'den neden Ses yok? sıkar. Türkiye Kamu-Sen'liler sevdikleriyle gönül bağı kurarlar, siz memnun-Sen'ciler, sizdeki göbek bağıdır, göbek! " dedi.

Kamudan son dakika haberleri, gündemdeki en son gelişmeler ve çok daha fazlasını aylık 5 milyon ziyaretçiye hitap eden Türkiye'nin lider memur adayı sitesi kpsscafe.com.tr ile takip etmek ilgili haberleri cep telefonunuza bildirim olarak alabilmek için lütfen TIKLAYINIZ.

KPSSCAFE.COM.TR -  ANKARA

- KPSS Cafe, Kamu bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4262026/fahrettin-yokus-memnun-senciler-sizdeki-gobek-bagidir-gobek