FETÖCÜ İşadamı Dehşet Saçtı! Polis Ölümden Döndü

Polisten kaçmaya çalışan Fetullahçı Terörist firarisi işadamı kendisini yakalamaya çalışan polise çarpıp, sürükledikten sonra başka bir otomobile sıkıştırarak ağır yaraladı.

Olay yerinden kaçan şahsın önceki gün Edirne'nin İpsala ilçesinden Yunanistan'a kaçmaya çalışırken yakalandığı öğrenildi. Hakkında Fetullahçı Terör Örgütü soruşturmaları çerçevesinde tutuklama kararı bulunan işadamı İsmail Ç'yi arayan Kayseri Emniyetine bağlı TEM Şube ekipleri şahsın Organize Sanayi bölgesinde işyerinde olduğunu tespit etti.

Firari işadamını yakalamak için bölgeye giden polis işyerinden ayrılan İsmail Ç'ye tam otomobiline binerken yetişti. Polisin dur ihtarına uymayan şahıs aracını çalıştırdı. Bu sırada kapıyı açmaya çalışan bir polis memuruna çarpan Fetullahçı Terörist, polis memurunun kapu üstüne düşmesiyle de durmadı polisi metrelerce sürükledi. Bu arada yoldan geçen başka bir otomobile çarptı. Firari iş adamıyla diğer araç arasında sıkışan polis memuru ağır yaralandı. İsmail Ç'nin olaydan kısa süre sonra Yunanistan'a kaçmak isterken yakalandığı öğrenildi.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4261640/fetocu-isadami-dehset-sacti-polis-olumden-dondu