Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sert Çıktığı Kaymakamın Görev Yeri Değişti

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhtarlar toplantısında muhtarlarla biraraya gelmiş, burada yaptığı konuşmasında bir gazinin kaymakamlıktaki işlemlerinin, kaymakam tarafından aksatıldığı, işleme tabi tutulmadığı bilgisinin kulağına geldiğini söylemişti. Yaptığı konuşmasında, kaymakama sert çıkan ve " Ey kaymakam..." diye seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gerekli mercihlere bilgilendirmeleri yaptığını da aktarmıştı.

Konuşmasında, "Ey kaymakam sen kendini ne zannediyorsun. O gazi kendini niçin feda etti, bu vatan için feda etti. Köprünün üzerinde tanka karşı niye yürüdü? Sen o makamdaysan o gazi sebepledir. Haddini bileceksin. Haddini bilmediğin zamanda sana haddini bildirirler. İçişleri Bakanıma da söyledim. O kaymakam hakkında gereği yapılacak. Bizim, şehit ve gazilere olan borcumuz farklıdır." ifadelerinde bulunmuştu.

Kaymakamın görev yeri değişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan' ın sert çıktığı, kaymakamın görev yerinin değiştiği ifade edildi. A Haber'in haberine göre, " İstanbul Vali Yardımcısı Osman Ateş ise Bahçelievler Kaymakamlığı'na vekaleten atandı. Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit ile ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi. "

Tüm gündem ve ekonomi haberleri için mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirmek için > TIKLAYINIZ

kpsscafe.com.tr | KONYA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4261315/cumhurbaskani-erdoganin-sert-ciktigi-kaymakamin-gorev-yeri-degisti