Başbakanlık YTB Yüksek Maaşla Personel Alıyor ! Başvurular Devam Ediyor

Başbakanlık YTB Yüksek Maaşla Personel Alıyor ! Başvurular Devam Ediyor

Kamu kurum ve kuruluşlarına açıktan ve sözleşmeli alımlar devam ediyor. Başbakanlık Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı sözleşmeli personel alımı için başvurular 5 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecek.

Başbakanlığa bağlı Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı'nın sözleşmeli personel alımı için başvuru süreci devam ediyor. Başbakanlık'tan geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilanda bilişim personeli alımı yapılacağı başvuruların 19 Nisan 2017 tarihinde başlayacağı ve 5 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edeceği bildirilmişti.  İlgili duyuruda sözlü sınav sonuçlarına göre 3 sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklanmıştı.  Başvuruda bulunacak adayların KPSS'ye girmiş olması ve en az 70 puan almış olması gerekiyor. Söz konusu alıma ilişkin tüm bilgilendirmeyi www.ytb.gov.tr adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kamu personeli alımları, gündemdeki son dakika haberleri, ekonomi haberleri ve daha fazlasını yakından takip etmek ilgili haberleri cep telefonunuza bildirim olarak alabilmek için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4261273/basbakanlik-ytb-yuksek-maasla-personel-aliyor-basvurular-devam-ediyor