2016 DUS, STS Diş Hekimliği, TUS, STS Tıp Doktorluğu Sınavları Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

2016 DUS, STS Diş Hekimliği, TUS, STS Tıp Doktorluğu Sınavları Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Adayların, Öğrenci Seçme Yerleştirme Merkezi'nin gerçekleştirdiği DUS, STS Diş Hekimliği, TUS, STS Tıp Doktorluğu sınavlarının sonuçları için heyecanlı bekleyişi devam ediyor.

Öğrenci Seçme Yerleştirme Merkezi, 2016 DUS, STS Diş Hekimliği, TUS, STS Tıp Doktorluğu sınavlarını 25 Eylül 2016 tarihinde gerçekleştirmişti. Adaylar sınavlarda ellerinden geleni yapmıştı.

2016 DUS, STS Diş Hekimliği, TUS, STS Tıp Doktorluğu sınavları ikişer oturum halinde yapılmıştı. Sınavların 5 gün ardından ÖSYM, sınav soru ve cevaplarını resmi web sayfasında yayımladı. Soru ve cevaplarını kontrol etmek isteyen adayların sabırsızlıkla beklediği cevap anahtarları açıklandı.

Peki sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Öğrenci Seçme Yerleştirme Merkezi, 2016 DUS, STS Diş Hekimliği, TUS, STS Tıp Doktorluğu sınavlarının sonuçlarını 13 Ekim 2016 tarihinde açıklayacak. ÖSYM sınav takviminde sonuçlar için 13 Ekim tarihi yazıldı fakat sonuçlar birkaç gün önce veya birkaç gün sonra açıklanabilir.

2016 STS Diş Hekimliği, 2016 DUS  Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı (% 10) için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ.


2016 STS Tıp Doktorluğu (Sonbahar Dönemi) , TUS (Sonbahar Dönemi) Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı (% 10)  için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ.

Tüm sınav haberleri ve eğitim haberleri için kpsscafe'yi takip etmeye devam ediniz. Sonuçlar açıklandığında anında haberdar olmak için android uygulamamızı yükleyebilirsiniz.

Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4261069/2016-dus-sts-dis-hekimligi-tus-sts-tip-doktorlugu-sinavlari-sonuclari-ne-zaman-aciklanacak