Anaokulunda Korkunç Görüntüler! O Öğretmenler İşten Çıkartıldı

Anaokulunda Korkunç Görüntüler! O Öğretmenler İşten Çıkartıldı

Manisa'nın Turgutlu ilçesindeki bir özel anaokulda, 2 öğretmen, yaramazlık yaptığı öne sürülen minik bir çocuğu kollarından tutarak feci şekilde hırpaladı. Dehşet anları güvenlik kamerlarına yansırken, öğretmen S.G. ile A.G. isimli şahıslar işten atıldı.

Konuyla ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Turgutlu ilçe Milli Eğitim Müdürü, anaokulu ve öğretmenlerle ilgili soruşturmanın başlatıldığını söyledi. Hırpalanan minik öğrencinin velisi, "Ben, babasıyla ayrı olduğum için her zorluğa göğüs gererek, çocuğumu tek başıma büyüttüm. Okulda yaşanan bu olay karşısında sessiz kalmayarak, bu işin peşini bırakmayacağım" dedi.

Manisa İl Milli Eğitim Müdür Vekili Necmettin Okumuş ise söz konusu skandalla ilgili, "Ailenin savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu öğrendik. Biz de müdürlük olarak kurum özel olduğu için 2 öğretmenin görevlerine hemen son verdik. 5 Mart Pazartesi günü ise kurum hakkında soruşturma başlatıyoruz. Çocuk, hiperaktif bir çocuk. Anne ve babası ayrı yaşıyor. Böyle bir olayı kabul edemeyiz.

Sosyal medyada söylenen kadar ağır olmadığı söyleniyor. Ancak olayın ağırlığı bizim için önemli değil. Bizim için emanet edilen çocuklarımıza böyle davranılması. Bir çocukrahatsız oldu,diye çocuğu sınıftan böyle çıkaramazsın. Zaten çocuğu sınıftan çıkarma hakları yok. Bu nedenle gereken neyse yapacağız." dedi.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4260829/anaokulunda-korkunc-goruntuler-o-ogretmenler-isten-cikartildi