Sürücüler Dikkat! Vali Şahin'den Kritik Uyarı

Tüm ülkede yoğun kar yağışı nedeni ile çok sayıda ulaşım aracı seferleri iptal edildi. Kar yağışı nedeni ile okullar tatil ediliyor. Sürücüler ise büyük tehdit altında.

Özellikle İstanbul'da yaşanan büyük kar yağışları sonrasında vatandaş gideceği yere gidemez, evlerine dönemez oldu.

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Twitter üzerinden bir açıklama yaptı ve İstanbul vatandaşlarını özellikle sürücüleri uyardı. "An itibariyle İstanbul'da köprüler, ana arterler, otoyollar, metrolar trafiğe açık. Sürücülerin kural ve ikazlara uymalarını rica ediyorum" diyen İstanbul Valisi Vasip Şahin'e okul tatilleri hakkında soru yağıyor.

Pazartesi günü İstanbul ve Ankara'da kar yağışı nedeni ile kar tatili olup olmayacağı tüm vatandaşların aklında büyük bir soru işareti. Bunun cevabını almak isterseniz, konu ile ilgili yaptığımız haberimiz için lütfen TIKLAYINIZ.

Ülkenin büyük bir bölümünü esir eden kar yağışı ve hava muhalefeti nedeni ile İDO seferleri, vapur ve uçak seferleri iptal edildi. İptal edilmeyen seferler ise gecikmeli olarak ulaşım sağlamaya çalışıyor. İlgili haberimize erişim sağlamak için lütfen TIKLAYINIZ. 

İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul'luları ve tüm vatandaşları dikkatli olmaları hususunda uyardı. Gelişmeler ve tüm kamu haberleri için mobil uygulamalarımızı cep telefonunuza indirebilir, facebook grubumuza üye olabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMALARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ.

ÜCRETSİZ GRUP ÜYELİĞİ VE FİKİR ALIŞVERİŞİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.
Kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4260324/suruculer-dikkat-vali-sahinden-kritik-uyari