AK Partili Ünal'dan 'Bozkurt İşareti' Yorumu :" Cumhurbaşkanı Rabia Sayıyordu"

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Parti genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Mersin Olağan kongresinde yaptığı işaretin bozkurt işareti olmadığını, rabia işareti yapılırken kadraja o şekilde yansıtıldığını söyledi.

Habertürk ekranlarında gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulunan Ünal, ittifak görüşmeleri yapılan Saadet Partisi'nin kamuoyunda 'kilit parti' olarak lanse edilmesini gerçekci bulmadığını söyledi. AK Partili Ünal "Sanki yüzde 10-15 oy oranında yüksek bir popülerlik kazandırılmasının da sanki bir kilit parti gibi konuma taşınmasını da siyasi olarak gerçekçi bulmuyorum" ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın Mersin'de yaptığı işaretle ilgili de konuşan Ünal, "Cumhurbaşkanımızın toplumun değişik kesimlerinin hassasiyetlerine ilişkin, onların bu hassasiyetlerini kucaklayan işaretlerini kullanabilir ama orada şu oldu, videoyu izlediğinizde Cumhurbaşkanımız AK Parti'nin Rabiamızı sayıyordu. Kadraja da öyle bir görüntü girdi benim gördüğüm" ifadelerini kullandı.

Kamudan haberler, gündemdeki son dakika gelişmeleri, ekonomi haberleri ve daha fazlasını yakından takip etmek için kpss cafe mobil uygulamasını cep telefonunuza ücretsiz indirebilirsiniz.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4260104/ak-partili-unaldan-bozkurt-isareti-yorumu-cumhurbaskani-rabia-sayiyordu