O Milletvekilinden Arda Turan'a Ağır Sözler: Şöhret Budalası Terbiyesiz..

CHP'li Milletvekilinden Arda Turna ile ilgili skandal açıklamalar geldi.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinde bulunan hesabındna bir dizi paylaşım yapan Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) parti meclisi sözcüsü Erdal Aksünger, Arda Turan'ın basın mensuplarına cevabına tepki gösterdi.

Geçtiğimiz gün Arda Turan, hafta sonunda eşiyle birlikte Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Mekân çıkışı bir muhabirin Aslıhan Doğan’a, “Aslı Hanım, eşinizin evinde düzenlenen sade bir törenle evlendiniz. Hayalinizdeki düğün nasıldı?” sorusuna Aslıhan Doğan elini ağzına götürüp fermuar işareti yaparak konuşmayacağını ima etmişti.

KAFANI GÖZÜNÜ KIRARIM

Bunun üzerine muhabir Aslıhan Doğan'a “Arda Bey konuşma yasağı mı getirdi?” diye sorunca da ortam gerilmiş ve Arda Turan gazeteciye “Edepli ol ne demek yasak, senin kafanı gözünü kırarım karımla konuşuyorsun” diyerek bağırmıştı. Bu olay Arda Turan'ın ilk vukuatı değil daha öncede gazeteci Bilal Meşe’nin üzerine yürüyüp hakaretler savurup darp etmişti.

TERBİYESİZ

Yaşanan bu olay sonrası CHP Parti Meclisi Üyesi Erdal Aksünger, Twitter’dan futbolcuya tepki gösterdi. Arda Turan’ın tavrına kayıtsız kalamayan Erdal Aksünger, “Şöhret budalası terbiyesiz. Zeki olabilirsin belki, çevik de olabilirsin ama kesinlikle ahlaksızsın…” yazdı.

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4260052/o-milletvekilinden-arda-turana-agir-sozler-sohret-budalasi-terbiyesiz