Yeni KPSS Şartsız Polis Özel Harekat Alımı Yapılacak ! İçişleri Bakanı Müjdelemişti!

Yeni KPSS Şartsız Polis Özel Harekat Alımı Yapılacak ! İçişleri Bakanı Müjdelemişti!

19. Dönem POMEM sözlü sınav sonuçları dün Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden açıklandı. Gelen duyuruyla birlikte aylardır eğitimlerle ilgili sürece geçmek için mülakat sonuçlarını bekleyen adayların da heyecanlı bekleyişi sona ermiş oldu. Yine aylardır yeni polis özel harekat alımları bekleyen adayların da umutları bir nebze artmış oldu. Geçtiğimiz dönemdeki polis özel harekat alımlarına çeşitli sebeplerden dolayı başvuramayan ya da şansını yeniden denemek isteyen adaylar bir sonraki sürecin ne zaman başlayacağını daha şimdiden merak ediyor. İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu, 2017 yılı içerisinde yeniden özel harekat alımları yapılacağını söylemiş fakat zaman konusunda konuşmamıştı.

Bizim tahminlerimize göre 19. Dönem POMEM eğitimlerinin ortasında ya da sonlarına doğru yeni ve kadın adayları da memnun edebilecek polis özel harekat alım ilanı gelecektir. Bunu tabi ki zaman gösterecek. Peki sizler KPSS Şartsız Polis Özel Harekat Alımlarıyla ilgili ne düşünüyorsunuz? başvuru şartlarında ya da alım sürecinde yanlış bulduğunuz noktalar var mı? bu sorunun yanıtını bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla paylaşabilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Emniyet bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4259681/yeni-kpss-sartsiz-polis-ozel-harekat-alimi-yapilacak-icisleri-bakani-mujdelemisti