Zabıt Katibi ve Mübaşir Olmak İsteyenler Dikkat! Başvurular Sona Eriyor

Zabıt Katibi ve Mübaşir Olmak İsteyenler Dikkat! Başvurular Sona Eriyor

Adalet Bakanlığı'nın 2500 sözleşmeli personel alımı için başvuru sürecinde sona gelindi. Adalet Bakanlığı'nın resmi internet sitesinden geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilan adayların büyük ilgisini görmüş hatta ilanın yayımlandığı gün zaman zaman bakanlığın sitesine girmek zorlaşmıştı.

DİĞER TÜM MEMUR ALIMLARINI YAKINDAN TAKİP ETMEK, SÖZ KONUSU ALIMLAR HAKKINDA KADIN VE ERKEK ADAYLARLA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Personel Genel Müdürlüğü'nce kamuoyu ile paylaşılan bilgilerde Bakanlığın 2 bin 500 sözleşmeli personel istihdam edeceği , bu alımların 2 bin 250'si Zabıt Katibi pozisyonu için, 250'sinin mübaşir için yapılacağı belirtilmişti.

MEMUR ALIMLARI CEP TELEFONUNUZA GELSİN İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

2016 KPSS puanlarının baz alındığı alımlara başvuruda bulunmak isteyen adayların en az lise mezunu olması ( Zabıt Katibi için ; Sözleşmel zabıt kâtb pozsyonlarında sthdam edleblmek çn ; a) Fakülte veya yüksekokulların blgsayar bölümü, adalet meslek yüksekokulları, meslek yüksekokullarının adalet bölümü, adalet önlsans programı, adalet meslek lses veya dğer lse ya da deng okulların tcaret veya blgsayar bölümlernden mezun olmak.  - Mübaşir için ; En az lise mezunu) gerekiyor. Başvurular bugün mesai bitimine kadar ilgili komisyonlara şahsen yapılacak. Başvurular hakkında tüm detaylara erişim sağlamak için lütfen TIKLAYINIZ.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4259511/zabit-katibi-ve-mubasir-olmak-isteyenler-dikkat-basvurular-sona-eriyor