Çukurda Uyuşturucu Kullanırken Yakalanan Öğretmen Açığa Alındı

Elazığ'ın merkeze bağlı Yurtbaşı beldesindeki bir arazide çukur içerisinde uyuşturucu madde kullanırken yakalanan 4 kişiden 'Beden eğitimi öğretmeni' olduğu öğrenilen A.Y. hakkında idari soruşturma başlatıldığı ve şahsın açığa alındığı öğrenildi.  

Elazığ Milli eğitim Müdürü Fevzi Gürtük, öğretmen A.Y. hakkında başlatılan idari soruşturma sonucunda açığa alındığını söyledi. Gürtük, "Milli Eğitim olarak idari soruşturma başlattık. Konu zaten savcılığa intikal etmiştir. Esrar içerken yakalanan kişi Elazığ’ın Palu ilçesine bağlı Baltaşı köyünde bulunan bir okulda beden eğitimi öğretmeni olarak görev yapıyor. Gerekli işlemleri başlattık ve hemen açığa aldık" dedi.

OLAY

Merkez Yurtbaşı Beldesi Gürpınar Mahallesi Üçdutluk Mevkiinde, arazide şüpheli şahıslar olduğu ihbarı alan jandarma ekipleri bölgeye gitmiş, bölgedeki bir çukurda, kova diye tabir edilen yöntemle esrar kullandığı görülen A.Y. ile M.K. N.K. ve A.K. suçüstü yakalanarak gözaltına alınmıştı. Şüphelilerin üzerinden bir miktar esrar ele geçirilmişti. Şüphelilerden A.Y.'nin Palu ilçesine bağlı bir köyde beden eğitimi öğretmeni olduğu ortaya çıkmıştı.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4259063/cukurda-uyusturucu-kullanirken-yakalanan-ogretmen-aciga-alindi