Doğubayazıt SYDV, Personel Alımı Başvurularında Son Saatler (KPSS ŞARTSIZ)

Doğubayazıt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesince yayımlanan ilan duyurusu dahilinde kuruma personel alımı yapılacağını daha önce sizlere açıklamıştık.

Şimdi ise son günün içerisine girmiş bulunuyoruz. İşte KPSS ŞARTSIZ SYDV ALIMI!

Doğubayazıt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yapılan açıklamalar dahilinde adaylarda KPSS ŞARTI ARANMIYOR! 

Doğubayazıt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, personel alımına başvuru yapacak olan adaylarda TC vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanabilecek ehliyete sahip olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, hapis cezası ya da affa uğramış cezaya çarptrılmış olmamak, akıl sağlığı ve beden sağlığı yerinde olmak, en az önlisan mezunu olmak gibi şartlar görmek istiyor.

Ağrı Doğubayazıt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na alınacak olan personel işçi olarak istihdam edilecek.

BAŞVURULAR
Ağrı Doğubayazıt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURULARI 4 Nisan 2017 tarihinde sona erecek. Başvurularda adaylardan Nüfus cüzdanı fotokopisi, Adli sicil kaydı, 2 adet fotoğraf, İkametgah belgesi, Sağlık raporu, Diploma fotokopisi gibi belgeler isteniyor.

Ağrı Doğubayazıt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işçi alımı için daha fazla bilgi almak için lütfen TIKLAYINIZ.

Ülkemizde yapılan ve yapılacak olan tüm personel, memur, işçi alımlarından anında haberdar olmak, gün gün takip etmek, son anda kaçırır iken yakalamak isterseniz KPSSCAFE'yi takip etmeye devam ediniz.

Kolay erişim imkanlarımıza hemen erişin! Facebook memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız  En hızlı erişim imkanı olan ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4258993/dogubayazit-sydv-personel-alimi-basvurularinda-son-saatler-kpss-sartsiz