Adalet Bakanlığı Zabıt Katibi, İKM, Mübaşir Alımları Ne Zaman Yapılacak?

Adalet Bakanlığı Zabıt Katibi, İnfaz ve Koruma Memuru, Mübaşir Alımları Bekleniyor

Kamu personeli alımları konusunda son zamanların en sessiz bakanlıkları arasında yer alan Adalet Bakanlığı'ndan duyuru bekleyen adaylar seslerini Bakanımız Sn. Abdülhamit Gül'e duyurmaya çalışıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün polis alımı, Milli Savunma Bakanlığı'nın askeri personel ve sivil memur alımları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın öğretmen alımları , YSK'nın Memur alımları, Sağlık Bakanlığı'nın personel alımlarıyla ilgili açıklamalar art arda gelirken Adalet Bakanlığı personel alımı konusunda ketum bir tutum sergiliyor.

2018 yılında gerçekleşecek alımlarla ilgili takvim duyurusu bekleyen adaylar diğer bakanlıkları örnek göstererek 'POMEM duyurusu geldi en azından ne kadar alım yapılacağı belli, diğer bakanlıklarda kaç personel alınacağını ve ne kadar alınacağını , tarihleri dahi açıklıyor , fakat Adalet Bakanlığı personel alımı konusunda çok sessiz' diyerek tepki gösteriyor.  

Sn. Bakanımızdan önümüzdeki günlerde personel alımlarına dair müjdeli haber gelir mi , bilinmez, fakat gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmeyi sürdüreceğimizi belirtmek isteriz. Memur alımlarını yakından takip etmek diğer memur adaylarıyla tanışmak ve sohbet etmek için lütfen TIKLAYINIZ.

KAMUYA 60 BİNİN ÜZERİNDE PERSONEL ALINACAK

Sağlık Bakanlığı 36 Bin Personel Alacak Sağlık Bakanı Demircan, 2018 yılı içerisinde 27 bin ebe ve hemşire , 9 bin doktor alımı yapılacağını açıkladı.  22. Dönem POMEM Kapsamında 10 Bin polis adayı alımı yapılacak. Detaylı bilgilendirmeyi ve kamu personeli grubu sayfamızdan ya da pa.edu.tr adresinden öğrenebilirsiniz.  

20 bin 5 yüz Öğretmen Alımı Yapılacak 20 Bin Sözleşmeli öğretmen, 500 engelli öğretmen alımı yapılacak detaylı bilgilendirme MEB resmi sitesinden takip edilebilecek.

TÜM DETAYLAR VE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN KPSS CAFE MOBİL UYGULAMASINI İNDİREBİLİRSİNİZ. AKTİF İLANLARA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4258693/adalet-bakanligi-zabit-katibi-ikm-mubasir-alimlari-ne-zaman-yapilacak