Olmaz Olsun Böyle Baba! 4 Yaşındaki Çocuğunu Bakın Neden Öldürmüş!

Olmaz Olsun Böyle Baba! 4 Yaşındaki Çocuğunu Bakın Neden Öldürmüş!

Balıkesir'in Edremit ilçesinde kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği zannedilen 4 yaşındaki minik Kuzey Efe'yi babasının 'Gürültü' yapıyor diye öldürdüğü ortaya çıktı.  Balıkesir'in Edremit ilçesinde geçtiğimiz ay hayatını kaybeden 4 yaşındaki Kuzey Efe isimli minik yavrunun öz babası 24 yaşındaki Hüseyin E. tarafından acımasızca öldürüldüğü ortaya çıktı.

Araç kullandığı sırada bir eliyle direksiyonu tutan şahıs diğer eliyle uzun süre çocuğun ağzını kapatmış ve nefessiz kalarak ölmesine sebep olmuş. Cinayetten 13 gün sonra polise giderek itirafta bulunan şahıs, "Yaramazlık yaptığı ve çok konuştuğu için ağzını burnunu kapattım. Pişmanım." dedi. Şahsın eşi de 4 aylık diğer bebeklerini alarak ailesinin evine gitti ve boşanma davası açtı.  Anneanne Nurten Güven, "Efe Ersezgin’in anneannesiyim 7 Şubat 2018 tarihinde kalp krizi nedeniyle özel körfez hastanesinde vefat etti dediler.

Ama asıl neden kalp krizi olmadığını 20 Şubat 2018 tarihinde babasının (Hüseyin Ersezgin) kendisi gidip teslim olduğunda öğrendim ki benim yavrumu arabada boğarak öldürmüş. Bu kendi ağzından çıkan ifadesidir. Şu an Burhaniye kapalı ceza evinde yatmaktadır bu caninin müebbet veya idam edilmesi için elimden gelen her şeyi yapacağım.. Herkes duysun bu caniliği kanımın son damlasına kadar bunun peşini bırakmayacağım adalete güveniyorum" dedi.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4258640/olmaz-olsun-boyle-baba-4-yasindaki-cocugunu-bakin-neden-oldurmus