Yüzlerce Kurum 4107 Temizlik Personeli Almaya Hazırlanıyor! (Mezuniyet şartı yok)

Günümüzde, İŞKUR aracılığı ile çok sayıda kurum ve kuruluş bünyesine personeller almaya hazırlanıyor. Bu personel alımlarını tek bir pozisyonda topladığımızda karşımıza 4107 adet personel alım ilanı çıkıyor.

İŞKUR ARACILIĞI İLE ÇOK SAYIDA KURUM 4107 ADET TEMİZLİK PERSONEL ALIYOR!

İŞKUR resmi web sayfasında yayımlanan ilan duyuruları çerçevesinde çok sayıda kuruma temizlik personeli alımı yapılıyor.

Başvurularının tüm hızı ile devam ettiği temizlik personeli alım ilanlarının tüm ayrıntıları ve açıklamaları personel alım ilanında kurumun kendisi tarafından adayların bilgisine sunuldu.

Alım yapan kuruluşların birkaçı; (giriş yapıldığında kurum isimleri açılacaktır)

4107 TEMİZLİK PERSONELİ ALIMINDA adayların okur yazar olması şart. Alımlar özel sektörde daimi olarak yapılacak. BAŞVURULAR ilanlarda belirtilen sürelere göre İŞKUR il müdürlüklerinden ve resmi web sayfasından gerçekleştirilecek. Her ilan duyurusunda alım yapacak kurumun şartları farklılık gösterebiliyor.

Daha fazla bilgi almak ve temizlik personeli alım ilanlarının hepsini görüp başvurabilmek için alttaki linki kopyalayıp, adres kutucuğuna yapıştırabilirsiniz. 
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4335

İşçi alım ilanları ve gündem haberlerini anında alabilmek adına facebook Memur etkileşim grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız için ----> tıklayınız  android uygulamamız için lütfen buraya ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4258527/yuzlerce-kurum-4107-temizlik-personeli-almaya-hazirlaniyor-mezuniyet-sarti-yok