hangi yayinlardan hazirlanmaliyiz

Bilgi Edinme Adlı üyemiz soruyor;
Oncelikle vermis oldugunuz aydinlatici bilgi icin tesekkur ederim. Lisans İsletme mezunu olarak basvurdugum takdirde turizm lisans diplomamin girdigim sinav icin bir gecerliligi kalmiyor degil mi? Tercihlerde yalnizca isletme mezuniyetim gecerli sanirim. Kpss b grubu icin evde calisacak biri olarak soru cozumlu test kitabi ve konu anlatimli kitap olarak hangi yayinlari onerirsiniz mufredat degisti kitaplar kasim cikacak deniyor tekrar tesrkkur eder, iyi gunler dilerim

hakan_alp Adlı Yetkilimizin Cevabı;
Evet aynen o şekilde sadece işletme bölümünden tercih yapabilirsiniz.Yayın olarak genel kültür adına kesinlikle data yayınlarını öneriyorum.
Tarih için data 2013 veya 2014 kral kızı konu anlatımı
Coğrafya için yine data 2014 a'dan z'ye veya uzman kariyer
Anayasa için teorem kapsamlı anayasa veya 2014 data anayasa tercih edebilirsiniz.
Matematik ve Türkçe için bol soru diyebiliriz.
Ayrıca matematik için sayısal mantık adına ales-dgs gibi soruları çözmenizde ve tek ağaç yayınları şekil yeteneği kitabı edinmenizde fayda var.Sözel mantık için de yine bu tür sorular çözmeniz gerekiyor.Tarihe eklenen çağdaş türk tarihi için hakan dedenin kitabını alabilirsiniz.
Çözümlü soru bankası olarak 2013 te uzman kariyerin öğreten soru bankaları vardı ki beğendim diyebilirim.Kaliteli bir yayın anlayışı var uzmanın.Bunları da edinebilirsiniz.Onun haricinde hangi yayın geçerse elinize full çözün.Şubattan sonra da denemelere başlayın ki sınav formatına hazırlanın.Aynı zamanda denemelerin size hız kattığıını da göreceksiniz..İyi çalışmalar dilerim.

- KPSS Cafe, KPSS Rehber bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4258404/hangi-yayinlardan-hazirlanmaliyiz