Son Dakika: Adalet Bakanlığı CTE GYS Sınav Başvuruları Başladı!

Adalet Bakanlığı CTE GYS Sınav Duyurusu 

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nün görevde yükselme sınavı için başvuru işlemleri başladı. Görevde Yükselme sınavı   ve (İdare Memuru, Şef, Sayman Gruplarında)  Unvan Değişikliği ( (Sosyolog, Öğretmen, Gıda Mühendisi, Makine Mühendisi, Ziraat Mühendisi, Orman Endüstri Mühendisi, Çevre Mühendisi, ElektrikElektronik Mühendisi, Tekstil Mühendisi, Bilgisayar Teknisyeni, Mobilya Teknisyeni, İnşaat Teknisyeni, Gıda Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Ziraat Teknisyeni, Makine Teknisyeni ve Sağlık Memuru Gruplarında) başvuruları 3 ile 14 Nisan 2017 tarihleri arasında www.meb.gov.tr adresi üzerinden yapılacak.  Sınav için paylaşılan başvuru kılavuzunda sınav ücreti 110 TL olarak belirtildi.

Sınav 20 Mayıs 2017 tarihinde Ankara'da saat 10.00'da yapılacak.  Sınav giriş belgeleri 11 Mayıs 2017 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi internet sitesi www.meb.gov.tr adresi üzerinden paylaşılacak. Görevde yükselme sınavı sınav konuları ve diğer detayları aşağıdaki başvuru kılavuzuna tıklayarak öğrenebilirsiniz. CTE GYS Sınav Duyurusu için TIKLAYINIZ

Kamudan haberler, gündemden haberler, son dakika haberleri , ekonomi haberleri ve daha fazlası için kpss cafe uygulamasını indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Adalet bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4258220/son-dakika-adalet-bakanligi-cte-gys-sinav-basvurulari-basladi