BİLSEM Sınav Sonuçları için Bekleyiş Sona Eriyor

BİLSEM Sınav Sonuçları için Bekleyiş Sona Eriyor 

Milli Eğitim Bakanlığı'nca gerçekleştirilen BİLSEM sınavının sonuçları için öğrencilerin ve ailelerinin heyecanları dorukta. Özel yetenekli öğrencilerin bireysel yeteneklerini geliştirmeleri maksadıyla daha iyi eğitim alabilmek için girdiği BİLSEM sınav sonuçları bugün www.meb.gov.tr adresi üzerinden açıklanacak.

BİLSEM; okul öncesi eğitim, ilkokul, ortaokul ve lise çağındaki özel yetenekli öğrencilerin örgün eğitim kurumlarındaki eğitimlerini aksatmadan bireysel yeteneklernin farkında olmalarını ve kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanmalarını sağlamak maksadıyla açılmış olan bağımsız özel eğitim kurumlarıdır. 1,2 ve 3'üncü sınıflar grup tarama uygulama sonuçları bugün T.C. kimlik numarası ile birlikte www.meb.gov.tr üzerinden öğrenilebilecek.

Bireysel değerlendirmeye alınacak öğrencilerin randevu bilgileri 24 Nisan 5 Mayıs 2017 tarihleri arasında e-okul sisteminde yayınlanacak ve öğrenci velisine okul müdürlükleri vasıtasıyla bildirilecek.

Konuya dair yorumlarınızı sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Kamu personeli alımı haberleri ve diğer haberler cep telefonunuza gelsin istiyorsanız kpsscafe.com.tr mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4258193/bilsem-sinav-sonuclari-icin-bekleyis-sona-eriyor