Sağlık Bilimleri Üniversitesi KPSS Puanları ile Personel Alımlarında Süreç Sona Eriyor

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımlarında Süreç Sona Eriyor

Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nce 20 Mart 2017 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfasında yayımlanan personel alım ilan duyurusu kapsamında kuruma personel alımı yapılacağı ve başvuruların başladığı kamuoyuna açıklanmıştı.  

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 20 Mart 2017 tarihinde yayımlanan ilan duyurusunda alım hakkındaki tüm açıklamalar adayların erişimine sunuldu.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi'ne yazılı uygulamalı sınav sonucuna göre bilişim personeli alınacak. Kuruma bu alımlar kapsamında 3 personel katılacak. Alımlar ve değerlendirmeler sınavın yanında KPSS ve YDS puanlarına göre yapılacak. Ayrıca kurumun adaylarda aradığı çok sayıda şart ve koşul var.

GEREKLİ ŞARTLAR NELERDİR?
Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin adaylarında aradığı şartların ufak bir kısmını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak, Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak ...(tamamı ilan metninde)

BAŞVURULAR

Sağlık Bilimleri Üniversitesi BİLİŞİM PERSONELİ ALIM İLANINA BAŞVURULAR 3 NİSAN 2017 tarihine kadar http://www.sbu.edu.tr adresinden yapılacak. Başvurular ilgili adrese şahsen ve posta ile yapılabilecek.

İLAN DUYURUSUNUN TAMAMI
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı ilan metni ve tüm ayrıntıları için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ.

KPSS CAFE haber sitesi'ni takip etmeye devam ediniz. Sizler için hazırladığımız kolay erişim imkanları olan Grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4257996/saglik-bilimleri-universitesi-kpss-puanlari-ile-personel-alimlarinda-surec-sona-eriyor