Afrin'de Şehit Düşen Kahramanımızın Vasiyeti Herkesi Duygulandırdı

Vasiyetinde Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalsın diye can verdiğinin bilinmesini isteyen kahraman şehidimiz, eşi ve kızıyla beraber yaptıkları tatil planlarının şehit olması halinde ertelenmemesini istedi.

Arkadaşına 18 Şubat'ta bvir mesaj gönderen Şehit Piyade Binbaşı Dunca, "

1. Zeynep Naz ve yengen sana emanet her şeyiyle.

Yengen nereye isterse oraya defnetsin ve hakkını helal etsin, çok kahrımı çekti biliyorsun. Ama benim gönlümden geçen Eskişehir Vişnelik Hava Şehitliği ya da Ankara Cebeci Şehitliği İhsan Yüzbaşının yanıbaşı. Zeynoma da anlat, ben onlar gelecekte bu meselelerle uğraşmasınlar, Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalsın diye can verdim bilsin ve hakkını helal etsin.

Yengen ile Zeynom planlarımızı ertelemesin, önce Karadeniz turu, sonra Kıbrıs, sonra da Recepler oradayken yurt dışı turlarını mutlaka yapsınlar.

Herkese söyle. Annem, abim ve özellikle de babam hakkını helal etsin. Verilecek tazminatın bir kısmı ile sağlıkları el verirse annem ile babamı hacca gönderin.

Arkamdan kesinlikle ve kesinlikle kimse para tartışmasına girmesin. İsmail Kartal'a olan borçlarım unutulmasın yeni aldığım arsadan dolayı.

Söyle, Es Es bu sene Süper Lig'e çıkarsa mezarımı ziyaret etsinler. Erkan Zengin ve diğerleri.

Son olarak, şehit olmak nasip olursa inşallah şefaat edeceğim üçüncü kişi de sensin bunu da bil (Zeynom, Yengen, Sen.............)" ifadelerini kullandı.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4257878/afrinde-sehit-dusen-kahramanimizin-vasiyeti-herkesi-duygulandirdi