İŞKUR ile 3986 Kurum İşçi Alıyor (Türkiye Geneli - Online Kolay Başvuru)

İŞKUR ile 3986 Kurum Beden İşçisi Alıyor (Türkiye Geneli - Online Kolay Başvuru)

İŞKUR resmi web sayfasında farklı zamanlarda yayımlanan ilan duyuruları ile beraber farklı kurumlara binlerce beden işçisi alınacak. İŞKUR aracılığı ile yapılacak alımlara her gün bir yenisi eklenir iken, bizler KPSSCAFE olarak sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

BAŞVURUSU DEVAM EDEN İLANLAR
 
İŞKUR resmi web sayfasından beden işçisi kelimesini arattığımız takdirde karşımıza tam 3986 adet kayıt çıkıyor. buda demek oluyor ki, 3986 adet kurum beden işçisi alımı yapıyor. Bunun yanında kimi kurum 10, kimisi 1, kimisi 6 işçi alım talebinde bulunmuş. Bu şekilde bakıldığında Türkiye Geneli binlerce beden işçisi alımı yapılıyor. Başvurular hali hazırda sürüyor. Farklı şehirlerdeki değişik işletme, kurum ve kuruluşlar bünyelerine belirttikleri şartlar kapsamında beden işçisi alacağını açıklamış durumda.

ALIM YAPILACAK OLAN ŞEHİRLER;

Beden işçisi alımlarında Başvurular tarihleri ve nitelikleri ile beraber adayların erişimine sunulmuş durumda. Adaylar ilgilendikleri ilanın içeriklerini ayrıntılı olarak incelemesi gerekiyor. Alım yapılacak şehirler, Karabük, İstanbul, İzmir, Çanakkale, Kocaeli, Manisa, Ankara, Konya, Tekirdağ, Kırklareli, Türkiye geneli... olarak sıralanarak devam ediyor.  

BAŞVURULAR, İLAN METİNLERİ VE TÜM DETAYLAR

BAŞVURULAR işkur resmi web sayfasından online olarak, İŞKUR il müdürlüklerinden ise şahsen kolayca yapılabiliyor. Daha fazla bilgi almak, tüm ilanları ayrıntılı olarak incelemek isterseniz, lütfen alttaki linki kopyalayarak taracıyınıza aratınız. 
 https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267

Ücretsiz haber alma imkanı! Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız  ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız  android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4257795/iskur-ile-3986-kurum-isci-aliyor-turkiye-geneli-online-kolay-basvuru