TC. İş Bankası 15 Şehirde Memur Alımı Yapıyor (Başvurularda Son Saatler)

TC. İş Bankası 15 Şehirde Memur Alımı Yapıyor (Başvurularda Son Saatler)

Türkiye İş Bankası tam 15 şehirdeki şubelerinde istihdam etmek üzere memur alımlarında bulunacak. Ayrıca kurumun müfettiş alımları da bulunuyor.

Türkiye İş Bankası'nın memur ve müfettiş alımlarına başvurular tüm hızı ile devam ediyor. Memur alımları için başvurular 18 NİSAN 2017 tarihinde son bulacak. Adayların bankacılık, aktüerya, ekonometri, ekonomi, sigortacılık, halkla ilişkiler, hukuk, iktisat, matematik, istatistik, işletme, kamu yönetimi, finans,maliye gibi bölümlerden mezun olmuş olması şart. Bunun yanında adayların kuruma girebilmek için çok sayıda genel ve özel şartı bünyesinde taşıması gerekiyor.

Türkiye İş Bankası, alımlarında seçtiği memurlarını Kayseri, Nevşehir, Niğde, Sivas Yozgat; Bartın, Kocaeli Sakarya, Edirne, Kırklareli Tekirdağ Bilecik, Bursa, Kütahya, Yalova'daki şubelerinde değerlendirecek. Alımlar sınav kapsamında yapılacak.

İŞ BANKASI MEMUR ALIMINDA diğer adaylar bir adım öne geçmek ve kurum bünyesine dahil olmak için adayların kılavuzu ayrıntılı olarak incelemesi ve şartlara birebir uyması zorunlu tutuldu.

Türkiye İş Bankası memur alımına başvurmak isteyen fakat hala başvurmayan adayların ellerini çabuk tutması gerekiyor. Memur alımı ve müfettiş alımı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz lütfen ilan linkini inceleyiniz. Bunun için lütfen TIKLAYINIZ.

ANINDA, KOLAYCA, ÜCRETSİZ ERİŞİM İMKANI İÇİN ALTTAKİ UYGULAMALARI KULLANIN!

Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr| ANKARA

- KPSS Cafe, Bankacılık bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4257330/tc-is-bankasi-15-sehirde-memur-alimi-yapiyor-basvurularda-son-saatler