Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS Şartsız ve KPSS Puanlarıyla 155 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başlıyor

Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS Şartsız ve KPSS Puanlarıyla 155 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Yarın Başlıyor 

İçişleri Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın 55 Muvazzaf / Sözleşmeli Subay , 100 sözleşmeli astsubay alımı için başvuru süreci yarın başlıyor. Başvurular 10 ile 24 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılabilecek.

 BAŞVURU ŞARTLARI NELER? BAŞVURU İŞLEMLERİ NEREDEN VE NASIL YAPILACAK?

İçişleri Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın geçtiğimiz günlerde yayımlanan iki ilanla toplamda 155 sözleşmeli askeri personel alımı yapacağını siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmıştık.

Bu ilan çerçevesinde sözleşmeli 55 Subay alımına başvuruda bulunacak kişilerin en az lisans mezunu olması ( Bazı branşlarda kpss şartı aranırken, bazılarında aranmıyor) , 100 sözleşmeli astsubay alımı için başvuruda bulunacak adayların en  az önlisans mezunu olması gerekiyor. Başvuru işlemleri internetten "www.sahilguvenlik.gov.tr" yapılacak. Ön başvuru sürecine dair tüm detayları barındıran başvuru kılavuzlarına aşağıdaki linklere tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI SÖZLEŞMELİ SUBAY ALIMI BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ
SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI SÖZLEŞMELİ ASTSUBAY ALIMI BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Askeri bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4257039/sahil-guvenlik-komutanligi-kpss-sartsiz-ve-kpss-puanlariyla-155-sozlesmeli-personel-alimi-basvurulari-basliyor