Uçağı Temizlerken Battaniyenin Altında Öyle bir Şey Buldu ki..

Türk Hava Yolları'na yer hizmeti veren Turkish Ground Services (TGS) çalışanı, Kuveyt-İstanbul seferi yapan uçağı temizlerken yerde yüz binlerce TL deperinde döviz, akıllı telefon ve saat buldu.

Aırporthaber'de yer alan haberine göre, Türk Hava Yolları'na (THY) yer hizmeti vermekte olan Turkish Ground Services'in (TGS) çalışanı, örnek bir davranışa imza attı. TGS'de çalışan Ahmet Kanat isimli kişi, Türk Hava Yolları uçağında temizlik yapıldığı sırada bir battaniyenin altında yüz binlerce TL değerinde döviz, akıllı telefon ve saat buldu.

TK 771 sefer sayılı Kuveyt-İstanbul seferini yapmış olan uçakta temizlik yapıldığı sırada koltuk üzerinde bulunan bir battaniyeyi kaldıran Ahmet Kanat isimli TGS personeli, 71 bin 420 Dolar, 2 bin 700 Euro, 40 Türk Lirası, 1 adet akıllı telefon ile 1 adet de kol saati buldu. Toplam değeri 293 bin TL değerinde olan nakit para ile telefon ve kol saatini tutanakla birlikte yöneticilerine teslim etti. Atatürk Havalimanı'nda yaşanan olayda Kanat'ın teslim ettiği uçak içi buluntu eşya sahibine verildi.

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4257033/ucagi-temizlerken-battaniyenin-altinda-oyle-bir-sey-buldu-ki