Karaçomak Sulama Birliği İşçi Alım İlanı Yayımladı! KPSS Şartı Yok, İlköğretim Mezuniyeti Yeterli

Karaçomak Sulama Birliği İşçi Alım İlanı Yayımladı! KPSS Şartı Yok, İlköğretim Mezuniyeti Yeterli

Karaçomak Sulama Birliği tarafından 4 Nisan 2017 tarihinde İŞKUR resmi web sayfasında bir ilan duyurusu yayımladı.

Yayımlanan personel alım ilanı duyurusu dahilinde kuruma kpss şartsız muhasebeci alımı gerçekleşecek. Başvurular başladı bile.

Kastamonu Karaçomak Sulama Birliği'nin ilanı çerçevesinde adayların ilköğretim mezuniyetine sahip olması yeterli. Alımlar kura ile yapılacak. Kuruma 1 adet daimi tam süreli Bilgisayar Destekli Muhasebe Görevlisi alınacak. Kastamonu Karaçomak Sulama Birliği personel alımları kura işlemi ile karar verilecek. Kura işlemi Kastamonu 2.Noterliği'nde 17.04.2017 tarihinde 10:00 - 11:00'de yapılacak.

GEREKLİ ŞARTLAR
Kastamonu Karaçomak Sulama Birliği personel alım ilanına başvuru yapmak isteyen personel adaylarının  en az beş(5) yıl muhasebeci veye Sulama Birlik Saymanı olarak tecrübesi bulunan,Muhasebe Sertifikasına sahip,Birliğin tahsil etmiş olduğu sulama ücretlerini günü gününe bankaya yatırmak Birlik Evraklarını Birlik Üyelerinin bulunduğu köylere ve Kurumlara ulaştırmak için Birlik Hizmet Araçlarını kullanabilecek A2 ve B sınıfı sürücü belgelerine sahip olması şart tutuldu. Başvuru şartlarına uymayan adayların başvuruları kabul edilmiyor. Bu nedenle ilan metninin ayrıntılı olarak incelenmesi ve tüm şartlara sahip olunması gerekiyor.

BAŞVURULAR
Kastamonu Karaçomak Sulama Birliği PERSONEL ALIMINA BAŞVURULAR, İŞKUR resmi web sayfasından ve il müdürlüklerinden kolayca yapılacak. SON BAŞVURU TARİHİ 13 Nisan 2017 olarak açıklandı. Adayların İŞKUR'a üye olması gerekiyor. Daha fazla bilgi için lütfen İŞKUR ile iletişime geçiniz. Diğer tüm personel, işçi, memur alımı haberleri için takipte kalınız.

Facebook Memur etkileşim grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız için ----> tıklayınız  android uygulamamız için lütfen buraya ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4256711/karacomak-sulama-birligi-isci-alim-ilani-yayimladi-kpss-sarti-yok-ilkogretim-mezuniyeti-yeterli