Kayıp Dağcı 47 Gün Sonra Bulundu! Ayağı Kurtçuklarla Kaplıydı , Tam 30 Kilo Vermişti...

Kayıp Dağcı 47 Gün Sonra Bulundu! Ayağı Kurtçuklarla Kaplıydı , Tam 30 Kilo Vermişti... 

Himalayarlarda kız arkadaşıyla birlikte kaybolan 21 yaşındaki amatör dağcı, 47 gün sonra mucize eseri bulundu.  Himalayalarda kaybolan 21 yaşındaki amatör dağcı Liang Sheng Yueh, arama kurtarma ekipleri tarafından 2 bin 600 metre yüksekliğindeki bir vadide bulundu. Liang Sheng Yueh'in kız arkadaşı 19 yaşındaki Liu Chen Chun ise kaybolmalarının 44'üncü gününde hayatını kaybetmişti.

Liu Chen Chun, Katmandu kentindeki hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.  Dağcı Liu Chen Chun, Himalayalarda kaybolmasından sonra geçen 47 gün içerisinde 30 kilo verdiği ve arama kurtarma ekipleri tarafından bulunduğunda bir ayağının kurtçuklarla kaplı olduğu öğrenildi. Liu Chen Chun'un hayatta kalmak için su içtiği ve tuz yediği tahmin ediliyor.

Kamudan haberler, gündemdeki son dakika haberleri, ekonomi haberleri, Dünyadan haberler ve çok daha fazlasını yakından takip etmek ilgili haberleri cep telefonunuza indirebilmek için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4256683/kayip-dagci-47-gun-sonra-bulundu-ayagi-kurtcuklarla-kapliydi-tam-30-kilo-vermisti