TRT Personel Alımları Yapıyor! Açık Pozisyon Sayısı Arttı

TRT Personel Alımları Yapıyor! Açık Pozisyon Sayısı Arttı

TRT WORLD'ce online kariyer sitelerinde yayımlanan ilan duyuruları çerçevesinde kurumun 16 açık pozisyonuna personel alımları yapılacak.

Adaylar, ilanların verildiği siteye girdiği takdirde başvuru yapacağı pozisyonun tüm başvuru şartlarına uyum sağlamak durumda. Adaylar için her pozisyonda farklı şartlar, kriterler ve ayrıntılar belirlendi. Kurumun personellerine sağladığı servis imkanı bulunuyor. Alımların tamamı İstanbul Avrupa Yakasında yapılacak olup, başvurular tüm hızı ile devam ediyor.

2015 yılında kurulan TRT WORLD bünyesine alınacak olan 16 pozisyon için personellerin tamamının genel ve özel şartlara uyum sağlaması gerektiğini belirtmiştik, adaylar ilgili bilgileri online kariyer sitesindeki ilan kısımlarından öğrenebilecek.

AÇIK POZİSYONLAR
TRT WORLD'un açık pozisyonları;     
Broadcast Technician    
IT System Engineer    
VizRT Operator
Accounting Specialist    
Accounting Lead    
Transmission Controller    
IT System Specialist    
MCR Engineer    
Floor Managers    
Broadcast IT Engineer    
Broadcast Engineer    
Executive Assistant    
Director Assistant    
Associate HR Specialist    
Receptionist    
HR Specialist

BAŞVURU VE İLAN METİNLERİ
BAŞVURULAR, TRT WORLD'un ilan verdiği ve başvuruları kabul ettiği online kariyer sitesinden ücretsiz bir şekilde bilgisayar başında kolayca yapılabilecek.

İlan metinleri, tüm şartlar, gerekli kriterler, ayrıntılar ve başvuru işlemi için lütfen alttaki linke erişim sağlayınız. Diğer tüm memur ve personel alımları için ise KPSSCAFE'yi takipte kalınız.
http://www.kariyer.net/trt-world-is-ilanlari-c83155-p42835/

Sizler için hazırladığımız kolay erişim imkanları olan uygulamalara şimdi göz atınız >> grubumuza katılmak için lütfen buraya --->>tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız   

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4256667/trt-personel-alimlari-yapiyor-acik-pozisyon-sayisi-artti